blog

    DAS Holding N.V. maakt vandaag bekend dat ze haar creditmanagementactiviteiten afstoot en verkoopt aan investeerder Axiom Partners

    4 min leestijd12 feb 2022

    DAS Holding N.V. verkoopt haar belangen in Cannock-EDR Holding B.V. en haar dochtermaatschappijen Cannock Incasso Rotterdam B.V., Cannock Chase Holding B.V. en al haar werkmaatschappijen en EDR, bestaande uit Economic Data Resources B.V. en DRA Debt Recovery Agency B.V. inclusief Assensia. Deze verkoop past in de strategie waarbij DAS haar kernactiviteiten versterkt.

    Woordvoering

    Woordvoering

    Bekijk meer

    Dienstverlening DAS beter en efficiënter maken

    Hanneke Jukema, CEO van DAS: “We zijn ervan overtuigd dat DAS haar dienstverlening kan versterken en verbeteren als we ons volledig richten op onze kernactiviteiten. De synergie met de bovengenoemde activiteiten van DAS (Rechtsbijstand) was in de praktijk onvoldoende aanwezig. Hoewel creditmanagement onderdeel blijft vormen van onze totale dienstverlening, behoort creditmanagement als op zichzelf staande activiteit niet meer tot onze kernactiviteiten. We zijn hard bezig om onze dienstverlening aan onze klanten verder te verbeteren dankzij focus en efficiency en de inzet van legal tech: op die manier kunnen we onze klanten beter bedienen, efficiënter en professioneler werken.”

    Internationale groei

    Axiom Partners ziet kansen voor een internationale groeistrategie voor Cannock-EDR in combinatie met het toevoegen van financieringsproducten voor het midden- en kleinbedrijf (mkb). Traditionele banken bedienen dit segment steeds minder. Axiom Partners mikt dan ook op de combinatie van creditmanagement en het financieren van bedrijven door middel van factoring en overige financieringsproducten. De Non Performing Loans (NPL)-strategie is tevens onderdeel hiervan.

    Guus Franke, founder Axiom Partners: “Cannock-EDR is een belangrijke speler op het gebied van creditmanagement. We zien de mogelijkheid om in Europa het verschil te maken. Daarbij richten we ons op twee onderdelen: outsourcing en dienstverlening in combinatie met de recent overgenomen De Staffing Groep (DSG) en het toevoegen van een financieringsbedrijf voor het midden- en kleinbedrijf (mkb). Aan de hand van onze visie om pan-Europese speler te worden, sluit ik niet uit dat er meerdere overnames gaan volgen. Momenteel beheren we met de groep Axiom meer dan een miljard omzet.”

    Impact op personeel en klanten

    Franke vervolgt: “Door de verwachte groei op onder andere de financieringsproducten verwachten we een groei van het personeelsbestand. Axiom is onder de indruk van de kwaliteit van het huidige personeel en management en is daarom niet van plan om te herstructureren. Positieve impact op het personeel zou kunnen zijn: toekomstige internationale carrièremogelijkheden en verbreding van loopbaanmogelijkheden richting onder andere de financieringsproducten. Hierbij ontfermt onze Nederlandse dochtermaatschappij Axiom Partners Netherlands zich over de organisatie, om nauw aangesloten te blijven bij de operatie.”

    Voor de klanten verandert er door deze aankondiging niets aan hun situatie. De contactpersonen blijven dezelfde, de bestaande dienstverlening zal gecontinueerd worden en in de toekomst verder worden uitgebreid. Klanten worden via diverse kanalen op de hoogte gehouden van nieuwe ontwikkelingen.

    Woordvoering

    Woordvoering

    Woordvoering van DAS is een verzamelaccount voor een aantal collega's van DAS die communicatie verzorgen uit naam van DAS.

    Meer artikelen van Woordvoering

    Ook interessant voor je

    Ontslagen door grappen en grollen op de werkvloer
    01 apr 20253 min leestijd

    Ontslagen door grappen en grollen op de werkvloer

    1 april. De dag van de practical jokes, ook op menig werkvloer. Dat grappen op de werkvloer niet altijd goed vallen en soms zelfs tot ontslag op staande voet kunnen leiden, leren onderstaande uitspraken. Pascal Besselink, arbeidsrechtadvocaat bij DAS zet zes uitspraken op een rij.

    Hanneke Jukema vertrekt als CEO van DAS
    18 mrt 20253 min leestijd

    Hanneke Jukema vertrekt als CEO van DAS

    DAS kondigt aan dat CEO Hanneke Jukema per 1 mei haar functie neerlegt. Na twee termijnen van vier jaar is conform de Corporate Governance code en in goed overleg met de Raad van Commissarissen besloten dat zij haar rol overdraagt.

    Kater na carnaval kan vakantiedag of loon kosten
    04 mrt 20253 min leestijd

    Kater na carnaval kan vakantiedag of loon kosten

    Veel carnavalsvierders zullen mogelijk met een kater opstaan de dag erna en zich wellicht ziek melden. Volgens de wet hoeft een zieke werknemer bij een ziekmelding niet te vertellen of uit te leggen wat zijn klachten zijn, en een werkgever mag hier ook niet naar vragen. Alleen de bedrijfsarts mag dit weten, maar de kans dat iemand zich daar dezelfde dag nog moet melden, is klein.

    Item 1 - 3 uit 3